O firmie

GastroWiedza.pl

Nowoczesna firma wyspecjalizowana w doradztwie dla gastronomii.
Działamy w branży gastronomicznej od wielu lat. Do pracy nad projektem angażujemy ludzi z doświadczeniem specjalistycznym. GastroWiedza.pl to marka powstała z połączenia specjalistycznej wiedzy z nieskrywaną pasją tworzenia niebanalnych przedsięwzięć.
Każdy z członków naszego zespołu jest specjalistą w swojej dziedzinie. Gromadzone przez lata doświadczenia oraz wieloletnia współpraca pozwoliły nam na stworzenie zgranej i kreatywnej grupy. Gwarantuje ona usługi najwyższej jakości oraz niekonwencjonalne i efektywne rozwiązania. Pomagamy zarówno w dobrym starcie, jak i poprawie jakości oferowanych już usług.
Wzajemne zaufanie oraz stała twórcza inicjatywa pozwalają nam wciąż pozytywnie zaskakiwać naszych Klientów i niejednokrotnie przekraczać ich oczekiwania.

Oferujemy kompleksowe i profesjonalne doradztwo dla branży HoReCa.
Prowadzimy doradztwo gastronomiczne ukierunkowane na zwiększanie zysków z każdej działalności gastronomicznej.

Zakres naszych usług obejmuje takie aspekty jak:

  • doradztwo przy otwieraniu wszystkich typów biznesów gastronomicznych: hoteli, restauracji, kawiarni, barów, stołówek, kantyn itp.;
  • rozwój punktów i sieci gastronomicznych;
  • zwiększanie zysków z działalności gastronomicznej;
  • poprawa jakości usług gastronomicznych;
  • pomoc i doradztwo przy wdrożeniu każdego projektu gastronomicznego w życie poprzez uzyskanie wszystkich niezbędnych zezwoleń, uzgodnień czy usług (wentylacja, straż, sanepid itd.).

GastroWiedza.pl – to miejsce, w którym znajdziesz profesjonalne wsparcie, konkurencyjne ceny i wyspecjalizowaną kadrę z szerokim doświadczeniem gastronomicznym.

Jak możemy Ci pomóc?

Wystarczy, że do nas napiszesz, a my skontaktujemy się z Tobą.