Referencje

Batida Sp. z o.o

Jolanta Radziszewska
Prezes

“GastroWiedza.pl wywiązuje się w sposób kompetentny z powierzonych prac. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości prowadzonych projektów jak również zaangażowania i łatwości współpracy. W dalszym ciągu korzystamy z usług GastroWiedza.pl aby usprawniać naszą firmę jak również podnosić kompetencje i motywację personelu.”

Zobacz Referencje

Maczfit

Maczfit Sp. z o.o

Maciej Lubiak
Prezes Zarządu

“Z firmą GastroWiedza.pl współpracujemy nieprzerwanie od sierpnia 2015 roku. Głównym zakresem współpracy jest podnoszenie jakości oferowanych usług w naszych lokalach oraz pomoc w tworzeniu i wdrażaniu nowych koncepcji gastronomicznych.”

Zobacz Referencje

Syrena Hotels

Paweł Lewtak
Dyrektor Generalny

“Pan Marcin Dyrda – trener prowadzący szkolenie potrafił nawiązać dobry kontakt z uczestnikami, a otwarty i interaktywny charakter zajęć sprawił, że każdy mógł poruszyć nurtujące go problemy i omówić je podczas szkoleń.”

Zobacz Referencje

Bazar Kocha

Marcin Koch
Właściciel Restauracji Bazar Kocha

Audyty Tajemniczego Gościa zostały przeprowadzone w sposób profesjonalny i kompletny.
Wyniki z przeprowadzonych wizyt przesyłane były terminowo a podsumowanie i analiza badania zostały opracowane kompleksowo z uwzględnieniem wszystkich aspektów.

Po zakończeniu cyklu wizyt Tajemniczy Gość otrzymaliśmy kompleksowy wyniki programu.
Jakość usług jaką otrzymaliśmy w pełni nas satysfakcjonuje, czego rezultatem jest kontynuowanie współpracy z Panem Marcinem Dyrda i firmą GastroWiedza.pl.

Zobacz Referencje

Milanovo  Restaurant & Pizzeria & Cafe

Maciej Lubiak
Prezes Zarządu

“Wyrażając uznanie za sposób i jakość wykonywanych zadań rekomendujemy firmę GastroWiedza.pl oraz Pana Marcina Dyrda jako profesjonalnego Partnera do współpracy zarówno osobom początkującym jak i doświadczonym fachowcom z branży gastronomicznej.”

Zobacz Referencje

Polonia Palace Hotel

Polonia Palace Hotel

Paweł Lewtak
Dyrektor Generalny
“Oceniamy bardzo pozytywnie rzetelność firmy GastroWiedza.pl i polecamy firmę jako solidnego i wiarygodnego Wykonawcę.”

Zobacz Referencje

Restauracja Schadzka na naleśnika i placka

Anna Mroczka
Właściciel firmy

Z uznaniem stwierdzamy, iż usługi świadczone przez firmę GastroWiedza.pl są wykonywane bardzo profesjonalnie. Wyróżniającymi się cechami przedsiębiorstwa są łatwość współpracy, terminowość, zaangażowanie w projekt, nowoczesność oraz przede wszystkim szeroka wiedza. Kreatywne myślenie oraz innowacyjne podejście do sektora gastronomicznego pozwoliło osiągnąć postawiony przez nas cel.

Niniejszym pozytywnie oceniamy współpracę oraz rekomendujemy firmę GastroWiedza.pl jako rzetelnego usługodawcę.

Zobacz Referencje

Black Diamond Club

Prezes
Adrian Trzeszczkowski

Dotychczasowa współpraca pozwala nam zaświadczyć, że GastroWiedza.pl jest profesjonalną firmą dysponującą kompleksową i fachową wiedzą w zakresie świadczonych usług. Terminowość w wykonaniu zleconych zadań oraz wysoka kultura biznesowa i osobista pracowników tej Firmy to jej dodatkowe atutu gwarantujące harmonijną współpracę.

Zobacz Referencje

Kawiarnia Gąska

Właściciel
Anna Szczepańska

Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez firmę GastroWiedza.pl. Firma ta jest solidnym partnerem biznesowym, dlatego z pełnym przekonaniem polecamy nawiązanie z nią współpracy.

Zobacz Referencje

Jak możemy Ci pomóc?

Wystarczy, że do nas napiszesz, a my skontaktujemy się z Tobą.